Copyright 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone.

1.       BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOBRZEGACH

2.       CARITAS DIECEZJI RADOMSKIEJ

3.       DASZKOWSCY DANUTA I WALDEMAR

4.       EASY SPORT Sklep sportowy

5.       ELECTRO-MAX Mariusz Kaleta

6.       FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA  AGA Sylwiusz Jodłowski

7.       FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „GRAFIT” Zbysław Szymański

8.       FLOWERSHOP Jarosław Kołacki

9.       GIEDYK BOŻENA

10.   GOLD-GSM Dariusz Zamkowski

11.   GOSPODARSTWO SADOWNICZE Monika i Tomasz Bankiewicz

12.   GUMOWSKI IRENEUSZ Wicestarosta Białobrzeski

13.   HURTOWNIA KASKA Katarzyna i Jerzy Domagalscy

14.   INSTALEX Mariusz Prasek

15.   KLUB MOTOCYKLOWY „ADRENALINA” MC Poland

16.   "KOALICJA DLA MŁODYCH" - Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej

17.   KOMENDA POWIATOWA POLICJI w Białobrzegach

18.   KRATKI.PL Marek Bal

19.   KRZYSZTOF I BOŻENA LEŚNOWOLSCY

20.   KSIĘGARNIA Leokadia Michalak

21.   LENAM Lech Krzyżanowski

22.   LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ARMII KRAJOWEJ w Białobrzegach

23.   LODGEL Zbigniew Gruszczyński

24.   ŁUCZNICZY KLUB SPORTOWY w Radomiu

25.   ŁUKASZ WIECZOREK „WIETRZNY”

26.   NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PROMYCZEK

27.   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w Suchej

28.   OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA w Stawiszynie

29.   P.H.U. „STARCOM” Małgorzata Starczewska

30.   P.P.H.U. MAMBA Zdzisław i Waldemar Mroczkowsy

31.   PARTY.ART Katarzyna Kiraga

32.   PHU DOMEX Dorota Krzesińska

33.   PIEKARNIA „EXPUCH” Teodozja i Marek Jaworscy

34.   PIZZERIA VEGA

35.   PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 im. JASIA I MAŁGOSI w Białobrzegach

36.   PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 2 im. KUBUSIA PUCHATKA w Białobrzegach

37.   PRYMUS AGD w Białobrzegach

38.   SALON FRYZJERSKI „LOOK” Aneta Sułek

39.   SALON FRYZJERSKI „MARZENIA” Bernadeta Kłosiewicz

40.   SALON FRYZJERSKI BEATA Beata Mizielińska

41.   SALON FRYZJERSKI Elżbieta Rupniewska

42.   SALON FRYZJERSKI LAGUNA

43.   SALON FRYZJERSKI ROŻEK Cezariusz i Agnieszka Rożek

44.   SCHRONISKO DLA NIELETNICH I ZAKŁAD POPRAWCZY W FALENICY – Adam Piętka

45.   SKLEP SUPERBUTIK Dorota Petryka

46.   SKLEP GROSIK – M. M. i R. Krzesińscy

47.   "HALINEX" Sklep Chemiczny Halina Rumniak

48.   SOŁTYS BŁESZNA – AGNIESZKA ADEREK

49.   SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIEWIDOMYCH
I SŁABO WIDZĄCYCH
w Radomiu - Zbigniew Neska

50.   STAROSTWO  POWIATOWE w Białobrzegach

51.   STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO w Białobrzegach

52.   STOMATOLOG Paulina Migdalska

53.   STUDIO FOTO-Video Górczyńscy

54.   STUDIO REKLAMY I PROMOCJI TIBU.PL Robert Klich

55.   STUDIO URODY Danuta Krawczyk

56.   ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY w Jasionnie

57.   ŚWIAT ALKOHOLI Matusz Telbuch

58.   TONSMEIER WSCHÓD SP. Z O.O.

59.   URZĄD MARSZAŁKOWSKI w Warszawie

URZĄD MIASTA I GMINY w Białobrzegach

URZĄD MIASTA I GMINY w Promnie

URZĄD MIASTA I GMINY w Radzanowie

URZĄD MIASTA I GMINY w Stromcu

URZĄD MIASTA I GMINY w Starej Błotnicy

URZĄD MIASTA I GMINY w Wyśmierzycach

66.   YOUTHBANK Białobrzegi

67.   ZABAWKI SPORT WĘDKARSTWO Stanisław Pękaci

68.   ZAJAZD JAGIELOŃSKI Marek Jagiełło

69.   ZAKŁAD FRYZJERSKI WOJTEK Wojciech Bednarczyk

70.   ZAKŁAD MLECZARSKI FigAND Leszek Figarski i Wspólnicy S.J.

71.   ZAKŁAD PRODUKCJI WĘDLIN „Helenka”

72.   ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO Piotr Popiel

73.   ZAKŁAD WĘDLINIARSKI Krzysztof Czapla

74.   ZESPÓL SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH w Białobrzegach

75.   ZBYSZKO COMPANY SP.Z O.O. Zbigniew Bojanowicz

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png