Copyright 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Zapewne wiele i wielu z Was zastanawiało się jak, gdzie może zaoferować swoją pomoc, jakie placówki i organizacje czekają na wolontariuszy, co można robić jako wolontariusz.

Już dziś udostępniamy nowy projekt Centrum Wolontariatu Strefy Młodych „Razem ponad niebo”. „POŚREDNIAK” czyli bazę wolontariuszy i placówek, dzięki której będziecie mogli znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce pracy wolontarystycznej. Stworzyliśmy ją z myślą o wszystkich o tych, którzy zainteresowani są podjęciem pracy w charakterze wolontariuszy. Zarówno tych, którzy nie wiedzą gdzie znaleźć placówki zainteresowane Waszą pomocą, jak również z myślą o tych, którzy zastanawiają się co pożytecznego można zrobić w naszym mieście.

Dzięki temu wspólnie zbudujemy bazę danych wolontariuszy oferujących pomoc oraz z drugiej strony bazę danych placówek szukających wolontariuszy.

Aby w pełni korzystać z bazy danych należy zarejestrować się w niej, wypełniając odpowiedni formularz oraz przedstawić swoją ofertę pomocy lub ofertę zapotrzebowania na pomoc wolontariusza. Każde zgłoszenie zostanie zarejestrowane, a oferta przedstawiona wszystkim placówkom szukającym wolontariuszy. I odwrotnie.

Dzięki temu uzyskamy dostęp do placówek, poznamy przygotowane przez nich oferty pracy, w Wy będziecie mogli umówić się z nimi i rozpocząć współpracę.

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png